koleda_dla_hospicjum_challenge_small

Szanowni Państwo,

W ten przedświąteczny czas pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu łączącym, wciąż żywe w Polsce, tradycje kolędnicze z akcją pomocy dla Hospicjum św. Łazarza. Chociaż, ze względu na obostrzenia sanitarne, nie możemy dołączyć do barwnego orszaku, ani spotkać się na jasełkach w hospicyjnym domu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział, w Kolędzie dla Hospicjum i zaprosić do udziału w niej całą Społeczność Szkoły i jej Przyjaciół poprzez media społecznościowe (FB, www, YouTube) i portal LIBRUS.

koleda_dla_hospicjum_challenge

Wszelkie informacje o akcji #KolędaDlaHospicjum znajdą Państwo na https://pomagam.pl/KoledaDlaHospicjum oraz na profilu FB Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Niech nasze głosy złączą się i popłynie Kolęda dla Hospicjum, aby w te szczególne Święta nikt nie pozostał sam, ze swoją chorobą, bólem i lękiem o przyszłość.

Kolędujemy zgodnie z tradycją do 2 lutego.

Zapraszając gorąco do wzięcia udziału w akcji, pragniemy tą drogą życzyć Państwu rodzinnych, pełnych ciepła, radości i pokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz dobrego Nowego Roku.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zespół Pól Nadziei
TPCh „Hospicjum im. św. Łazarza” w Krakowie
12 641 46 66
http://www.polanadziei.pl/
https://hospicjum.krakow.pl/
facebook.com/hospicjumswlazarza/

Kolęda dla Hospicjum