Teraz jest czas gdy szukamy nadziei jeszcze bardziej, jeszcze mocniej czegoś, co da nam radość. Tak jak wiosna budzi się po trudnej zimie, tak jak żonkile wyrastają z odmarzniętej gleby, budząc się do nowego życia. Nie każdy z nas może doświadczać piękna tej wiosny. Umyka ono chorym przebywający w Hospicjum św. Łazarza. Namalujmy dla nich wiosnę i zanieśmy ją w obrazach do sal chorych. Trwają przecież Pola Nadziei.

Przyjdź do NCK i stwórz wraz z nami żonkilowy obraz dla chorych. Jeśli jesteś artystą lub w malujesz w domowym zaciszu zapraszamy do przyłączenia się. Weź ze sobą ulubione farby, kredki, wszystko czego potrzebujesz do stworzenia obrazu, do którego inspiracją są #PolaNadziei, a my zapewnimy dobrą atmosferę w gronie wspaniałych ludzi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dołączyć może każdy, dla osób które nigdy nie malowały zapewniamy instruktaż specjalistki, a także podstawowe farby i papier.

Jeżeli nie malujesz, przyjdź popatrzeć, jak robią to inni. Podczas wydarzenia będzie prowadzona kwesta na rzecz opieki nad chorymi w Hospicjum św. Łazarza. Datek można złożyć także poprzez www.pomagam.pl/dobrze-ze-jestes.

Malowanie daje radość
Artystka – malarka Karolina Duda – Rajek cenne wskazówki
Wrzucone do hospicyjnej puszki datki – NADZIEJĘ

Czekamy na Ciebie

Data i godzina:

sobota 2 kwietnia 2022

godz. 10.00-13.00

Miejsce:

Nowohuckim Centrum Kultury  – hol w pawilonie „c”

al. Jana Pawła 232 w Krakowie

“Malowanie pełne nadziei” – plener artystyczny