korektaPN

Szanowni Państwo,

przed nami kolejne dni, miesiące… trudnych wyzwań, ale i WIOSNY. Pomimo okoliczności wchodzimy w ten piękny czas, kiedy świat budzi się do  życia, z NADZIEJĄ. 15 marca rozpoczynamy kolejną, 24 już edycję żonkilowej akcji Pola Nadziei i bardzo prosimy, aby tak, jak w minionych  latach byli Państwo razem z nami.

Poniedziałkowe rozpoczęcie akcji ma kameralny charakter. Po Mszy św. o godz. 11.30, w której weźmie udział personel i pacjenci odbędzie się  wernisaż prac plastycznych wykonanych na konkurs „Bukiet kwiatów dla chorego”. To wyjątkowe prace, które stały się inspiracją dla zadania #ŻonkilowePodajDalej, jakie w ramach tegorocznej akcji stawiamy całej społeczności Facebooka.

Sytuacja wymusza na nas zmiany i prowadzenie akcji Pola Nadziei dwutorowo: tradycyjnie i wirtualnie. W bardzo ograniczonym zakresie będziemy prowadzić tradycyjne kwesty. Ogromną nadzieję pokładamy w zbiórkach internetowych na www.hospicjum.krakow.pl/wirtualna-puszka, www.pomagam.pl/podaj-dalej, wpłatach bezpośrednio na konto bankowe nr 92 2490 0005 0000 4530 9034 8688. Bardzo cennym wsparciem są także kwoty przekazywane z tytułu 1% podatku na nr KRS 0000048149.

Bardzo serdecznie prosimy o wsparcie nas w prowadzonych działaniach, szczególnie zaangażowanie w propagowanie #ŻonkilowePodajDalej.

Z żonkilowym pozdrowieniem,

Renata Połomska
Koordynator Pól Nadziei
TPCh “Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie

Pola Nadziei 2021