zonkile

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną, większość wydarzeń związanych tegorocznymi Polami Nadziei musi zostać przesuniętych na późniejszy okres. Nie możemy prowadzić 23 edycji Pól Nadziei, tak jak to planowaliśmy i większość wydarzeń zostało przesuniętych.

Wiosenna kwesta prowadzona jest obecnie tylko  w  formie wirtualnej, do puszki na stronie https://hospicjum.krakow.pl/wirtualna-puszka/. Czas oddawania prac konkursowych został przedłużony do jesieni – gorąco zachęcamy dzieci i młodzież, by wzięły udział w konkursach. Formularz ze zgłoszeniem do konkursu “Żonkilowy Song”, prosimy przesłać mailem na adres polanadziei@hospicjum.org w terminie do 15 października. Konkurs “Żonkilowy Song” w tym roku nie będzie tylko konkursem piosenki wiosennej, podczas przesłuchań będzie można wykonać także  piosenki związane tematycznie z jesienią i jesienią życia.
Zachęcamy uczniów do przygotowania prac już teraz, a także ćwiczenia wokalu i wybranych piosenek. Czas do jesieni szybko minie i spotkamy się jak dawniej.

wirtualna puszka

Ze względu ma epidemię koronawirusa Obecnie trwa jedynie wirtualna zbiórka na https://hospicjum.krakow.pl/wirtualna-puszka/, kontynuowane są także
konkursy dla szkół.

Gorąco prosimy Przyjaciół żonkilowej akcji, aby w miarę swoich  możliwości wsparli Hospicjum św. Łazarza i złożyli datek do symbolicznej „wirtualnej puszki Pól Nadziei” na stronie https://hospicjum.krakow.pl/wirtualna-puszka/ dokonując przelewu online lub dokonując tradycyjnego przelewu na konto bankowe

  • 92 2490 0005 0000 4530 9034 8688 – z dopiskiem: “Puszka Pól Nadziei”

 

 

Zmiany w programie Pól Nadziei w związku z epidemią